21. 7. 2019

Už teď jsi mrtvá - Sharon. J. Bolton

Pasažéři vyhlídkového letu balonem nad malebným národním parkem jsou svědky brutálního napadení na zemi hluboko pod nimi. Jakmile si útočník uvědomí, že nezůstal při svém činu nepozorován, postará se o to, aby pokud možno ani jeden z očitých svědků nemohl promluvit o tom, co spatřil. Jedna z cestujících nicméně nejen že přežije nehodu balonu, ke které vzápětí dojde, ale dokonce z místa zřícení unikne. Útočník si je moc dobře vědom toho, co to pro něj znamená a vyráží na hon za ženou, která by mohla znamenat jeho konec.

Jessica a Isabel jsou sestry. Isabel je jeptiška a měla by se vzdát všech světských potěšení, nicméně na počest svých čtyřicátých narozenin dostala od matky představené povolení užít si dárek, po kterém tak dlouho toužila. To ještě sestry netuší, že se tento výlet stane naprostou noční můrou a přežije jej jen jeden člověk z celé třináctičlenné posádky balonu. Dívka prchá z místa nehody, jako by jí šlo o život. Ono jí totiž o život opravdu jde, vzhledem k tomu, že na mobil zachytila tvář útočníka, který brutálně napadl neznámou ženu, a ten si je toho zatraceně dobře vědom.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Domino.
Share:

1 komentář:

  1. Já ji miluju a úplně jsem dostala chuť na další její knížku! Perfektně jsi to vystihla. Tohle byla fakt povedená věc.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři