21. 7. 2019

Pohřbená pravda - Angela Marsons (Kim Stone #6)

Místo činu na pomezí dvou policejních okrsků je noční můrou všech ambiciózních detektivů. A že Kim Stoneová přesně taková je, na to můžete vzít jed. Proti své vůli je nucená opustit dočasně svůj tým a spolupracovat na případu s bývalým kolegou detektivem Travisem, s nímž je nepojí právě nejvřelejší vztahy. Staré křivdy vyplouvají na povrch samozřejmě v těch nejvypjatějších situacích. Osobní dramata však při vyšetřování rozhodně nemohou potřebovat a kupodivu je to Kim, kdo se drží zpátky.

Kim Stone je sice stále chladná a od lidí si drží odstup, ale že má srdce na pravém místě, to už dokázala několikrát. I její tvrdá slupka však měkne a hlavně Bryant se jí dokáže dostat pod kůži mnohem rychleji než kdy dříve. Vlastně za celý svůj tým složený z Bryanta, Dawsona a Stacey by Kim dýchala a svého nadřízeného Woodeyho respektuje víc než kohokoli jiného. To alespoň vyplývá z její snahy pro jednou splnit jeho přímý rozkaz, i když to znamená opustit svůj tým a pracovat s mužem, na kterého se nemůže skoro ani podívat. Mezi Kim a Tomem Travisem se cosi odehrálo a Kim si díky své sociální neobratnosti stále neví rady jak to udělat, aby pokud možno jeden druhému neskočili po krku.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Knižní klub.
Share:

1 komentář:

  1. Kim! Musím ji dát, mám ji ještě pořád doma. A hned navázat nejnovější. Ale nebojím se, že by to nešlo, tohle se čte vážně samo a hodně jsi mě (opět) nalákala :) Moc hezká recenze.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři