3. 7. 2017

Má ji rád, nemá ji rád - S. J. Bolton

Hamish Wolfe, charismatický mladý lékař, byl odsouzen za vraždu tří dívek a v souvislosti s jeho případem se stále pátrá po čtvrté pohřešované oběti. Nyní si odpykává svůj trest ve vězení a neustále doufá, že se mu podaří prokázat svou údajnou nevinu. Pobyt mu zpestřují stovky dopisů týdně od žen, které jsou tak okouzleny jeho vzhledem, že by byly ochotny se za něj provdat a svou náklonnost projevují zakládáním fanklubů Hamishe Wolfa. Maggie Roseová je nesmírně úspěšná spisovatelka a advokátka, která z vězení pomohla již několika odsouzencům k smrti. Nyní Hamish doufá, že se Maggie ujme jeho případu. Maggie váhá, ale přes varování svého okolí se nakonec rozhodne případ přijmout. Dokáže nezlomná a tvrdá Maggie odolat šarmu Hamishe Wolfa?

Hamish Wolfe byl před svým odsouzením úspěšným lékařem. Jeho reputace je nyní pochopitelně zmařená, a navíc během vyšetřování začínají vyplouvat na povrch průšvihy z mládí. Maggie je na druhou stranu na vrcholu své kariéry. Sedm jejích knih dosahuje závratných prodejností a vzhledem k tomu, jak pečlivě si vybírá případy, do kterých se jako advokátka hodlá pustit, má velice uspokojivou úspěšnost. V neposlední řadě je tu Pete Weston, polda, který kdysi pracoval na Wolfově případu. Teď, když se Maggie hodlá do jeho práce se svou pověstnou zarputilostí pustit, Pete se vrací do sedla a je odhodlán dořešit tuto médii ostře sledovanou záležitost jednou pro vždy.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Domino.
Share:

2 komentáře:

 1. Přesně jak píšeš, 600 stránek není u autorky žádnou překážkou, píše neskutečně čtivě a naprosto rozumím tomu, do čeho ses zamilovala. Sama se určitě po dalších dílech série i po samostatných knihách podívám, protože tohle jsou jednohubky a člověk je napnutý jak struna :) Skvělá recenze, těším se na další hodnocení autorčiných knih.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nechápu, jak to dělá, ale miluju ji za to :)
   Podívej, ale tahle je za mě úplně nejlepší teda :) Četla jsem teď Už mě vidíš? a Volavku. Volavka je nejslabší, ale pořád ode mě má 90 % :D
   Díky ♥

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři