3. 7. 2017

Za zavřenými dveřmi - B. A. Paris

Jack a Grace jsou dokonalý pár. Oba jsou krásní, elegantní, a jeden druhého nespustí ani na vteřinu z očí. Schůzka pouze s jedním z nich nepřipadá v úvahu, jsou jako siamská dvojčata. Pokud zavoláte k nim domů, telefon zvedne vždycky Jack. Grace je v tu chvíli pravidelně příliš zaneprázdněná. Grace nemá vlastní telefon, Grace má na okně mříž, Grace je ve svém životě vězněm, ale to nikdo nevidí. Jak by mohla ve vztahu s pohledným a charismatickým Jackem cítit cokoli jiného, než nekonečné štěstí a lásku?

Jack je úspěšný advokát týraných žen, Grace bývala nákupčí a hodně cestovala. Po svatbě však zaměstnání opustila a teď se její život točí kolem vaření a zahradničení. Vypadá to, že na co sáhne, to jí vychází, je neuvěřitelně talentovaná, jen není lehké se s ní sblížit, protože Jack má zdá se velice vyvinuté ochranářské sklony a Grace trpí na migrény, které ji často nutí rušit věci na poslední chvíli. Její mladší sestra Millie, kterou Grace miluje nade vše, má Downův syndrom a jejich rodiče tuhle překážku nedokázali nikdy překonat. Grace si proto chce vzít Millie do vlastní péče. A co je nejlepší? Jack, na rozdíl od předchozích Graceiných známostí o Millie ve svém životě stojí minimálně stejně jako sama Grace.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Motto.
Share:

2 komentáře:

 1. Paráda, u tohohle jsem doufala, že se ti bude líbit, protože i mě dost láká. Je škoda, že někteří autoři neumí udržet stejné tempo a kvalitu u závěru stejně jako v průběhu, je to ale nešvar řady spisovatelů, často se s tím setkávám i u takového Kinga. Možná je člověk namlsaný a tak automaticky čeká víc, nevím, čím to je, ale vždycky mě mrzí, když najednou bum a konec. Věřím, že tohle téma na člověka hodně zapůsobí, moc se na to těším. Skvělá recenze jako vždy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná je to jen tím, že nechceme, aby to skončilo. Že si vybájíme nějaký strhující konec a držíme se té představy a už se nedokážeme smířit s tím, že je to jinak. Nevím, tady mě to dost mrzelo, ale jinak je fakt SKVĚLÁ!
   Díky! :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři