12. 5. 2017

Manželé odvedle - Shari Lapena

Anne a Marco se vydali na večírek k sousedům a nechali své šestiměsíční miminko doma. Hostitelka si totiž nepřála, aby ho s sebou brali, rušilo by a ona chtěla uspořádat večer jen pro dospělé. Rodiče na poslední chvíli nesehnali hlídání, ale co by se taky mohlo stát. Vždyť budou hned za stěnou, s elektronickou chůvičkou a každou půl hodinu budou na střídačku chodit malou zkontrolovat. Jenže po jejich návratu domů jsou domovní dveře dokořán a postýlka prázdná. Kam se maličká poděla? Kdo se postaral, aby zmizela a proč? Kolotoč paranoidního pátrání se roztáčí.

Anne a Marco milují svou krásnou dceru a milují se i navzájem. Stejně jako ostatní manželské páry mají různé drobné neshody, ale většinou si dokážou o všem rozumně promluvit. Mimo těch nepříjemných věcí, u kterých platí jakási nepsaná úmluva, že se o nich nezačíná. Po porodu si je Anne nejistá sama sebou, s čímž se odmítá svěřit Marcovi. Marco se ji zase snaží všemožně chránit, a proto má také vlastní tajemství. Nyní, když se ocitli uprostřed noční můry a jejich nejdražší holčička je pryč, nastává opravdová zkouška jejich vztahu a pravda vyvěrá na povrch.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Knižní klub.
Share:

4 komentáře:

 1. Výborná recenze :) Na tuto knihu všude narážím a láká mě čím dál tím více :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) Já slýchám spíš smíšené názory, ale mě to fakt bavilo a to mám, troufám si říct, v rámci žánru dobrý přehled :) Takže za mě doporučuji vřele :)

   Vymazat
 2. A já tak trochu doufala, že je všechno jen reklama a tak dobrá knížka sama o sobě nebude :) Ale po téhle recenzi si to chci samozřejmě přečíst a zjistit, co se stalo. Téma je opravdu šílené, nevím proč, ale vždycky, když někde vidím tuhle knížku, vzpomenu si na jinou od KK, myslím, že Pusinka se to jmenuje, to mě tenkrát taky dost zaujalo, ale nakonec jsem na to snad nečetla ani moc recenzí. Tohle ale zřejmě bude taková ta klasická jednohubka, takže se těším. Skvělá recenze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No co ti budu povídat :) Mě to zkrátka bavilo a i když se mnou třeba nebudou všichni souhlasit, tak za mě přišla přesně v ten správný moment :)
   Tak Pusinku vůbec neznám, ale mrknu se na ni.
   Díky :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři