4. 11. 2016

Věčné mládí - Alex Girod de l'Ain

Jednoho dne Alice s hrůzou zjistí, že ona a její manžel začínají vypadat jako přátelé jejích rodičů, kteří jí jako malé vždy připadali strašně staří. Jejich tváře začínají povolovat, těla jim mohutní na těch nesprávných místech, Alicina prsa po třech dětech nestojí za nic a nevysvětlitelné výkyvy nálad dělají manželství mnohem těžším, než kdy bylo. Alice se rozhodne zabojovat a omladit sebe i manžela tak, že bude okolí jen závistivě zírat.

Alice je normální vdaná žena, která i po letech manželství stále pohlíží na svého muže s láskou a obdivem. Nikdy o jejich vztahu nezapochybovala a každý den se těší, až jeho klíče se svým typickým zvukem, který by rozpoznala mezi tisíci, zarachotí ve dveřích a Nicolas se vrátí domů. On svou ženu stále miluje a udělal by pro ni mnohé. Když si však Alice postaví hlavu, nastolí doma tvrdý režim dietou počínaje a cvičením zdaleka nekonče, jejich vztah se navzdory dosaženým výsledkům začíná otřásat v základech.


Kompletní znění recenze najdete na následujícím odkazu.
Za recenzní výtisk děkuji serveru cbdb.cz a nakladatelství Motto.
Share:

2 komentáře:

 1. Jak jsi o knizce mluvila na Humbooku, porad jsem premyslela, jestli jsem cetla recenzi a nemohla si to vybavit, ted uz vim proc :) Me knizka nenalakala moc ani anotaci a jak pises, asi bych nebyla uplne cilovka a nedokazala se ztotoznit s tou situaci, i kdyz ne vzdycky cteme o lidech, kteri nam jsou vekove nebo tim, co resi, blizci :) Z Francie jsem ted cetla Podvoleni, i kdyz tam je to trochu jina Francie, a rada bych se do toho prostredi zase vratila, ale asi spis s jinou knizkou :) Hezka recenze a super fotka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se přiznám, že jsem po ní sáhla hlavně z důvodu, že ji kamarádka propagovala na instagramu s tím, že její kamarádka ilustrovala obálku. Přečetla jsem si anotaci a řekla jsem si, vlastně proč ne...ale neodpadlo to no....tak snad příště budu mít šťastnější výběr :)
   Díky!

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři