17. 11. 2016

Bez jablka - Michaela Loksekoot a Miloš Říha

Neměly se ty vztahy s příchodem digitální doby náhodou značně usnadnit? Nemělo být s rozvojem takřka neomezených možností komunikace všechno jednodušší? Jenže co když nám všechny ty počítače, internety a smartphony ukradly i poslední zbytky romantiky? Jak je to vlastně s placením na rande v době, kdy ženy bojují za rovnoprávnost a v některých případech vydělávají více než muži? Kdo koho žádá o ruku a jak se pozná, že už je to opravdu vážné? Otázky, které řeší nejen dnešní třicátníci, kteří nejbolestněji prožili jeden z největších přerodů v oblasti mezilidské komunikace a gendrové rovnováhy, ale vlastně každý, kdo má zájem se socializovat s opačným pohlavím a pochopit jeho záhadné pohnutky. Bez jablka, to jsou absolutně trefné blogové sloupky, tak aktuální, jak jen stereotypy můžou být.


Michelle a Miloš spolu sice nespí, ale rozhodně jim to klape. Minimálně v té verbální oblasti. Jejich pohled na svět je těžce sebeironický, ale také nesmírně osvěžující a konejšivý svou pravdivostí a nadhledem. Každý, kdo někdy byl ve vztahu, se v jejich analýze najde a pousměje se nad jejich schopností slovy postihnout cokoli od nejpodřadnějších drobností po klíčové a rozhodující momenty soužití. Jejich humor bude blízký každému, kdo se nebojí nadsázky a sarkasmu. Chemie mezi autory jen pozvedává už tak jazykově i obsahově bohaté příspěvky, je vidět, že jeden druhého dobře znají. Jejich názory jsou ucelené a neskutečně vtipné a vám nezbývá nic jiného, než knížku vytáhnout při jakémkoli náznaku chmur a špatné nálady a mimovolný úsměv na rtech a nekončící fascinaci Michelliným a Milošovým humorem máte zaručenu.

Kompletní znění recenze naleznete zde.
Za recenzní výtisk děkuji serveru cbdb.cz a nakladatelství Motto pod záštitou Albatrosmedia.
Share:

3 komentáře:

 1. Skvela recenze, uz mam za sebou z tohoto typu PS od Ani a Kafe a cigarko a tohle me laka uplne stejne. Dostali me uz ukazkou na martinusu - Bez jablka proste musim mit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tebe je prostě spoleh ♥
   To teda musíš! Bude teď dokonce i čtení (i když pro tebe bohužel asi moc daleko :(), tak se děsně těším, že půjdu :) V mezičase mrkni na jejich blog :)

   Vymazat
  2. Ja jsem koukala, ale asi mi to nevyjde, verim, ze to bude super, pak dej vedet :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři