7. 8. 2017

Tichá modlitba - Angela Marsons (Kim Stone #3)

Devítileté kamarádky Amy a Charlie se beze stopy ztratily po své pravidelné hodině plavání. Jedna z matek je měla vyzvednout, ale kvůli poruše auta to nestihla a pak už bylo pozdě. Zlověstná textová zpráva, kterou později obdrželi rodiče obou holčiček potvrdila jejich nejhorší obavy. Obě dívenky byly uneseny. Domů se navíc má vrátit jen ta, jejíž rodiče nabídnou vyšší výkupné. Přátelství stmelené čtveřice v takové chvíli pochopitelně vezme hodně rychle za své, co hůř, na povrch se dostávají temná tajemství v obou rodinách. Případu se ujímá Kim Stoneová se svým týmem, která je odhodlána dostat holčičky domů stůj co stůj, nehledě na dramata mezi dospělými. Ona zkrátka nedopustí, aby Amy a Charlie doplatily na chyby svých rodičů.

Amy a Charlie jsou nejlepší kamarádky. Jejich přátelství je tak čisté, jak jen u dětí může být, a i jejich rodiče si vzájemně dobře rozumí. Do této idylky však vstoupí tragicky nepředvídatelný únos. V této chvíli nastupuje na scénu Kim Stoneová. Jedna z nejodhodlanějších policistek bojující hlavně za práva a bezpečnost dětí. Díky své vlastní bolestné minulosti, která je vryta do její osobnosti tak pevně, že nikdy nevymizí, ale která ji žene vpřed daleko silněji, než jakákoli jiná motivace je Kim pro vyšetřování případu nejvhodnější kandidátkou. Hodlá se poučit z předchozího únosu, který nebyl nikdy uzavřen, ale vykazuje stejný modus operandi. V tom jí pomáhá její stabilní tým a také další osoby, které však Kim rozhodně nevítá s otevřenou náručí.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Knižní klub.
Share:

2 komentáře:

 1. Už ta anotace zní tak sakra dobře, že to další slova tvojí recenze snad ani nemohla změnit a samozřejmě nezměnila, možná spíš naopak, ještě víc navnadila :) I když mě láká pustit se hned do tohoto dílu, přeci jen začnu od začátku, až teda začnu, aspoň mě to bude nutit jít dál a dál :) A zase další série, začarovaný kruh :D Je ale pravda, že jsem teď nečetla moc žádný thriller, což je zvláštní, tak třeba.. Skvělá recenze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ♥
   To určitě začni. Byla by škoda, kdyby ses o ten vývoj připravila :)
   Ty předchozí stojí také za to :)
   Ano, ano, kdo to má stíhat, že? :D
   No to teda, nějak jsi od nich upustila! Měla bys to napravit :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři