29. 3. 2014

Prodej knížek

I mně přestává moje knihovna stačit a s tempem, kterým knížky nakupuju se musím některých zbavit. Mám tu dvě krasavice, které se mi nešťastnou náhodou dostaly do knihovny dokonce ve dvou kopiích, takže budu ráda, když někomu dalšímu udělají radost.
Úžasná knížka Líheň Smrt zrozená v Praze od Miroslava Žambocha. Moje srdcovka. První přečtená od Žambocha. Ona může za to, že toho chlapa a hlavně jeho styl fakt baštím :) 
Knížka je jako nová, jednou čtená, má jen malilinkato ušpiněné listy z boku, ale skoro to nepoznáte :) V tomto vydání už k nesehnání. Může být vaše za 150 Kč + poštovné podle tarifů ČP (počítám kolem 45 korun)
 

A ještě jeden skvost, který by neměl chybět v knihovně žádného správného sci-fi fanouška :) Den Trifidů. V tomto vydání nyní alespoň v Luxoru k nedostání. Je také maximálně jedenkrát čtená. Jako nová. Vaše může být za 120 Kč+ poštovné dle tarifů ČP :)


Pokud máte o některou z knížek zájem, pište do komentářů, nebo  na e-mail Katerina.Chybova@gmail.com

Share:

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Prima. je tvoje. Napiš mi na e-mail uvedený výše svou adresu, kam mám knížku poslat a domluvíme se na detailech :)

      Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři