18. 2. 2014

Henderson's boys - Secret army - Robert Muchamore

Konečně nahlížíme do nitra nově vzniklé špionážní organizace složené překvapivě pouze z dětí. Děti a špioni? Jak by mohli být užiteční? To byste se divili. 
Charles Henderson se snaží přijít na způsob, jak přesvědčit papaláše, že děcka mohou být pro špionážní práci užitečná. S tvrdým výcvikem pomáhá pan Takada, který mladým CHERUBům dává pěkně do těla. Fyzický trénink, souboj, střelba. CHERUB je zatím jednotka jen pro chlapce, ale pokud Rosie, jediná dívka, se kterou jsme se už dříve seznámili, uspěje, je zde naděje i pro další odvážné slečny.
Dozvídáme se o dalších dvou nových postavách, Troyovi a jeho malém bratříčkovi, které vyzvedne superintendantka McAfferty z odporného ústavu pro mladé delikventy, kam vůbec nepatří a vidí v nich velký potenciál pro CHERUB. 
Také se konečně objevuje Hendersonova manželka a my se o ní dočteme také spousta zajímavých věcí a ona sehraje poměrně důležitou roli v příběhu.
Díky Hendersonově vynalézavosti se mladí agenti ocitají na parašutistickém výcviku, který absolvují, včetně zapeklitého závěrečného úkolu. Jak se jim příprava na špionážní práci daří? To vše se můžete dočíst v tomhle báječném příběhu napěchovaném akcí. Charaktery si víceméně oblíbíte a příběh příjemně plyne a vy ani nevíte jak a už je konec. To je pro mě známka kvality a moc jsem si počátky CHERUB užila. Těším se na pokračování :)

Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři