22. 9. 2017

Maminčin mazánek - Sarah Flint (DC Charlie Stafford #1)

V opuštěné části lesa je vykopán čerstvý hrob. Leží v něm dvě osoby, matka s dítětem. Jeden je mrtvý a druhý sotva žije jen proto, že to je součástí zvrhlého plánu jejich únosce. Charlie Staffordová a Geoffrey Hunter dostanou případ pohřešované dvojice na starost a hned zpočátku získají několik pravděpodobných podezřelých. Mají však bývalí trestanci páchající násilí na ženách či obsesivní stalkeři s množícími se případy mizejících matek s dětmi něco společného, nebo se policejní dvojice jen honí za duchy nesouvisejících zločinů a toho pravého nechávají dále unikat spravedlnosti?

Charlie není u policie úplným nováčkem, ale na svůj první velký rozlousknutý případ stále čeká. I když ráda sportuje, má pár kilo navíc a je neuvěřitelně nedbalá, dalo by se říct, tak trochu šmudla. Má však talentu na rozdávání, obličej, který jednou zahlédne už nikdy nezapomene a do každého potenciálního průšvihu se vrhá po hlavě, aby dokázala včas zabránit protizákonnému jednání občanů kolem sebe a veškerou světovou nespravedlnost bere jako osobní urážku. Je oblíbenkyní a chráněnkou svého šéfa Huntera a nikdy nepřestává bojovat. Jako by toho nebylo málo, má také své vlastní problémy z minulosti, se kterými se nikdy nebude schopna vyrovnat.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Knihy Omega.
Share:

2 komentáře:

 1. Po téhle knížce pokukuju už od okamžiku, co jsi mi o ní řekla. Nestačila jsem se ani nadechnout a ty ji máš jako vždy přečtenou :) A tvoje anotace mé očekávání o to víc podpořila. Já tohle prostě můžu, i když za tebou v přečtených knížek v rámci žánru těžce pokulhávám, ale někdy mi tak hezky ukážeš co ano a co ne :) A tohle si nenechám ujít..i když zase série, ale co už :) Skvělá recenze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem prostě já :D
   Jojo, já to pro tebe ráda protřídím, co má a co nemá cenu :) A Maminčin mazánek určitě patří do první kategorie :) Sama jsem byla překvapená :) Série bude pokračovat až bůhvíkdy, máš náskok zatím! :D
   Díky!

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři