1. 5. 2017

Horká krev - Lisa Jackson (New Orleans #1)

Samanta Leedsová je psycholožka. Po několika letech okolnostmi vynucené pauzy v soukromé praxi se vrací do rádia, aby pokračovala v úspěchu své rozhlasové show, která si klade za cíl radit a pomáhat lidem, kteří seberou odvahu a své problémy se rozhodnou sdělit do éteru. Kromě zoufalých posluchačů je ale nyní Sam konfrontována Otcem Johnem. Mužem, který ji obviňuje ze spáchání těžkých hříchů, za které má dle jeho názoru Samanta brzy pykat. V New Orelans navíc začnou podezřele často umírat prostitutky, všechny uškrcené záhadným nástrojem zanechávajícím na krku usvědčující stopy a výhružky Otce Johna se již neomezují pouze na Samantino vysílání.

Samanta Leedsová se vrací z vypečené dovolené v Mexiku do neméně kruté reality. Svou práci v rádiu miluje, ale už opravdu dlouho nebyla tak vyděšená jako teď, když si záhadný cizinec její show vybral jako místo, kde by si s ní měl vyřídit staré účty a dokonce jí začal vyhrožovat i soukromě. Samantě se navíc zdá, že ji v jejím domě u jezera neustále někdo sleduje a není daleko od pravdy. Jako by toho nebylo málo, do sousedství se v tomto stresujícím období přistěhoval pohledný mladý muž, který se Samantě snaží dostat pod kůži, seč mu síly stačí a ač Sam ví, že by jeho šarmu podléhat neměla, vzhledem k tomu, jak příhodně načasované je jeho objevení se v její blízkosti, její splašené hormony hovoří jinak.
Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění si můžete přečíst zde.

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji serveru cbdb.cz a nakladatelství Domino.
Share:

2 komentáře:

 1. Těch sakra dobře vypadajících detektivek je teď tak hodněě!! Kdo to má stíhat. A koukám, že ses opět pustila do série, to už je u detektivky skoro nutností dneska. Změnu pohledů, odkrývání mysli pachatele, ale zároveň sledování vyšetřování - to je moje. Díky za tip, opět super recenze. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až příliš! :D Kdo to má stíhat :D Já pak střádám střádám a najednou zjišťuju, že potřebuju prokládat, ale mám na kupičce samý thriller, samé krimi :D
   Díky! ♥

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři