15. 1. 2014

Životy které jsme ztratili - Megan Crewe

Nejméně o třídu lepší než první díl! Zhltla jsem to během jednoho dne a fakt moc se mi to líbilo :) Tím, že jsou naši mladí přeživší hrdinové na cestách se příběh stává o dost pestřejší, než když jen dřepěli na ostrově a čekali, kdo bude další na řadě. Nebudu se pozastavovat nad některýma nelogičnostma, nebo spíš podezřele šťastnýma náhodama (sáňky, kolonie, žlutý dům) a prostě si budu užívat pěknej pocit z přečtený knížky. O tom, že to skončilo tak, že mám chuť se rovnou pustit do dalšího dílu ani nemusím mluvit. Škoda, že u nás ještě nevyšel a v originále ho asi neseženu. Klube se z toho moc príma série a budu se těšit na závěrečný díl. Kdo neočekává nic moc náročného, nejspíš si příběh Kaelyn, Gava, Lea a dalších užije

Share:

2 komentáře:

 1. No a mě se zase více líbil první díl :D Sice ne o moc, ale kdybych je měla porovnat, asi byla lepší ta jednička pro mne. Líbilo se mi, jak všichni umírali (a to nejsem žádný masochista, jen to bylo příjemně jiné) a ve dvojce se jen tak trmáceli sem, a pak tam.. A taky bylo líto Gava a mám o něj hrozný strach. Ale jinak se na 3 taky moc těším! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jupí! Zrovna teď jsi můj nejoblíbenější člověk na světě :D Protože jsi asi první kdo si přečetl nějaký můj příspěvek na blogu a dokonce jsi nechala komentář!!! :D Jsi boží!
   A teď už vážně!
   Mně v jedničce přišlo právě hrozně násilný (a ne jako násilný, jako že násilí, ale jako že prostě úplně zbytečný), že všichni umřeli. Jako kdyby prostě autorka nevěděla jak by se ty postavy měly dál vyvíjet, tak se je rozhodla nechat umřít, nebo nevím :D. Ve dvojce mě akorát šíleně štval Justin...grr...ale trojku si prostě určitě koupím a už se děsně moc těším!

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři