12. 2. 2014

Henderson's boys - Eagle day - Robert Muchamore

Super, super, super. Skvělé pokračování prequelu (jak se to řekne česky?) prvního příběhu o CHERUB. Opět se setkáváme s Hendersonem, Maxine, Paulem, Marcem a PT. Dozvídáme se něco málo o PTho minulosti a Henderson pomalu začíná pracovat na přesunu zpět do jeho rodné Anglie. To ale v době války samozřejmě není vůbec lehké. Musí se nejprve dostat co nejblíže německému vedení ve Francii. Děti jsou překvapivě velice nápomocny a v Hendersonově hlavě se rodí nápad na dětskou špionážní jednotku. 
Končeně se dozvídáme co znamená zkratka CHERUB (z toho jsem byla extrémně nadšená :))
Knížka se četla výborně, stejně jako všechny další Muchamorovy počiny. Já to prostě miluju :)
Henderson je sympatický chlapík i se všema jeho mouchama a každé z dětí má něco do sebe, co překvapivě zapadá do všech plánů. Jaká náhoda ;)
Těším se na příští díl, kde už se ocitáme skoro na známé půdě. Ale nepředbíhejme. 4 hvězdičky, protože věřím, že se to ještě zlepší a dosáhne naprosté dokonalosti :)

Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři