3. 1. 2014

Šifra - Kathy and Brendan Reichs

Jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek napíše knihu o jednom z mých nejoblíbenějších koníčků? No to mě podržte, to musí být sen! 
Mám hrozně ráda tuhle řadu o Tory, neteři Temperance. A když ještě naši mladí geniální virálové hledají kešky? No to je jasné, že to musí být jízda. A taky byla. Na knihách K.Reichs se mi líbí, že se tam prostě pořád něco děje a že vše co je řečeno, je v nějakém bodě příběhu důležité. Má to spád a čte se zatraceně dobře. Postavy si nemůžete neoblíbit, záporné chvílemi nemůžete nelitovat. Až na neskutečnou natvrdlost Tory ve věcech řekněme sociální vnímavosti to bylo na jedničku, ale tohle mě fakt rozčilovalo, což ale samozřejmě není vůbec chyba příběhu, to je prostě jen jedna z věcí, které nemůžu vystát. Ale vlastně to dává smysl, vždyť je Tory neteř naší milé Tempe, no ne? :) 
Rozhodně jsem knihu nečetla naposledy :)

Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři