3. 1. 2014

Návnada - Kent Messum

Když přečtu knížku za jediný den, je naprosto jasné, jak moc je skvělá (nebo tenká). V tomto případě sice platí obě tvrzení, ale Návnada mě prostě dostala. Hrozně se mi líbil styl, jakým to bylo napsáno. Nevím proč, a nevím jak jsem na to přišla, protože nejsem zrovna příznivec návykových látek (kromě kofeinu!!), ale přišlo mi, že styl přecházení mezi kapitolami a celé pojetí vyprávění tak nějak nádherně koresponduje s ústředním tématem příběhu- drogami a tripy. To jak často kapitoly končily a ty následující, začínaly stejnou větou ačkoli spolu linky příběhu ani nesouvisely. To považuju za mistrovský kousek, pokud to byl záměr a já si to jen blbě nevyložila, nebo úplně nevyfantazírovala. 
Mám ráda takovéhle exkurze do lidské psychiky a přišlo mi, že tady jsou na tak krátký příběh psychologie postav zpracované luxusně. 
Konec příběhu příliš nepřekvapil,ale musím říct, že poslední věta mi přišla...no...trochu mě to nakrklo, abych pravdu řekla :D Ale udělejte si obrázek sami :) Stojí za přečtení.

Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři