27. 1. 2014

Rozděleni časem Bouře - Julie Cross


Jackson je trochu hříčka přírody. Umí cestovat časem. Zatím svou schopnost teprve poznává, ale jednu věc ví. Nemůže se dostat do budoucnosti a ani nic změnit v minulosti. Moc tomu nerozumí, jak to všechno funguje, ale naštěstí má kamaráda Adama, který má dostatečnou mozkovou kapacitu, aby pochopil všechny vědecké aspekty cestování v čase a předal je Jacksonovi srozumitelnou formou. Tak Jackson pomalu, ale jistě proniká do tajů cestování v čase. Jednoho dne se ale omylem ocitne v jiné časové linii a nemůže se vrátit zpět. Věci se komplikují a Jackson má opravdu silnou motivaci vrátit se zpět do své přítomnosti. Ale ve své minulosti se dozvídá spousta zajímavých věcí, které mu mohou změnit život.

Můj názor na knihu. Upozornění: Může obsahovat drobné SPOILERY 
Ne, ne, ne! Proč ještě není další díl! To bylo prostě skvělé. Musím dát možná lehce nadhodnocených 5 hvězd, protože momentální rozpoložení a dojem z knihy je prostě perfektní! Miluju to! Hrozně se mi líbí knihy s mužským hlavním hrdinou a Jackson je prostě báječný a já ho fakt žeru. A Adam? Mám ráda tyhle chytré týpky s IQ trochu mimo chápání obyčejných smrtelníků :). Holly 007 stejně jako Holly 009 jsou moc fajn. 
Jacksonova tátu musím litovat, jak má těžký život, ale vybral si to sám. 
Cestování v čase je hodně nosné a zajímavé téma a v Rozděleni časem je zpracováno grandiózně. Teda mně se to líbí hodně. 
Jak to bude dál? Co bude s Holly? Co bude s Emily? Setká se ještě s Courtney? Bude hrát nějakou významnou roli? A co jeho návštěva strašidelného zašedlého New Yorku? A co návštěva dokonalého New Yorku? Jak to všechno bude dál? 


Share:

2 komentáře:

  1. Tohle je jedna z knih, které si prostě chci přečíst znovu, protože se mi to taky hrozně líbilo jako tobě :) A ano, jako ty mám ráda chlapecké hlavní hrdiny, což hodně moc ovlivnilo můj pozitivní pohled na knihu, ale Jackson je prostě fajn, a i Adam no :D A já mám Jacksonova tátu hrozně ráda, ten mě zajímá v násleudujících knihách asi nejvíc :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já mám jeho tátu taky ráda, je hodně zajímavý, jako postava a Adam je prostě nejlepší :D (teda druhej nejlepší ;) )ale já jsem na tyhle chytrý týpky ujetá :D

      Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři