12. 11. 2015

Halloweenský knižní hop - vyhlášení

Drazí čtenáři, vážení soutěžící,ráda bych vám všem poděkovala za účast. Svými odpověďmi jste mi udělali velikou radost, všechny blogy, stránky a youtube kanály časem navštívím a taky zanechám nějakou tu odezvu. Všechna milá slova v připomínkovém okénku mě moc potěšila a teď potěším na oplátku já někoho z vás :)


Knížku V šedých tónech a historicky první titul výherce hopu na mém blogu vyhrává Wayll! :) Gratuluji! Doufám, že se ti cena bude líbit a budu se těšit na recenzi!

Ostatní nezoufejte. Pořád se můžete zapojit do stále probíhající soutěže u příležitosti blogových narozenin. Ale pospěšte si!

Moc děkuju Vendee, že Halloweenský hop uspořádala a budu se zase někdy těšit na obdobný projekt :)

Share:

3 komentáře:

  1. Ještě jednou moc děkuju! :) Tuhle knížku si už nějakou dobu chci přečíst, takže mi výhra udělala obrovskou radost! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Nemáš vůbec zač. Jsem ráda, že si ji díky vítězství konečně přečteš! :)

      Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři