2. 8. 2014

Book haul alias Měsíční chvástačka za červenec 2014

Po svém návratu ve 14-ti denním exilu v přírodě na čundru jsem se po vstupu do knihkupectví samozřejmě utrhla ze řetězu. Ale slečna u pokladny měla pochopení a tvrdila, že kupovat tolik knih najednou je úplně normální.
Budu doufat, že tato moudrá žena měla pravdu. 
Stejně mě těch 1600 nebo kolik vůbec nemrzí!!
Konečný počet knih za červenec je tedy....no chtěla jsem napsat 7, ale pak jsem si vzpomněla jaké skvosty jsem ulovila na nádraží v Ostravě v Levných knihách!!! Návrat do dětství se ve vlaku ohromně hodil! :) Kačer Donald je pořád cool! :D Takže za červenec máme 10 kousků a jednu překrásnou záložku!


Návrat z temnoty zrovna čtu a zatím se mi to dost líbí. Očekávejte recenzi. Nepřítel mého nepřítele se vydařil stejně jako první díl série o Bavettových. Zakázanou přitažlivost si schovávám na později, ale asi to moc dlouho nevydržím!
(Ne)obyčejný kluk je jedna z nejmilejších knih co jsem za poslední dobu četla. Zahřeje, pohladí, potěší. Doporučení je na místě :)
O Kostičasu se mluvilo hodně. Původně jsem ho kupovat vůbec nechtěla, ale nalákala mě ta krásně heboučká obálka a snad nějaká zmínka o tom, že je to něco jako nový Potter.
Cress jsem si koupila ačkoli jsem ještě nečetla Scarlet, ale něco mi říká, že ještě v létě zvládnu oba díly :) 
A jako milovnici Kathy Reichs mi nemohla ujít její novinka Kosti zmizelých. Skvělá jako vždy :) 
Takže tohle je můj červenec s knihami. Jaký byl váš? :) Opravdu mě to zajímá, tak se nestyďte zanechat odkaz na svou chvástačku v komentářích :) 
Share:

6 komentářů:

 1. Proč jsem dneska v Levných knihách ty Superkomiksy neviděla? =D Taky by se mi občas nějakej ten návrat do dětství šiknul. Příště se budu muset pořádně podívat... =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na ně právě narazila jen v té Ostravě na nádraží :D Jinde jsem je ještě neviděla :D Stále nemám ráda Mickey Mouse, ale Strýček Donald je boží! :D

   Vymazat
 2. Skvele knizky, Navrat z temnoty ti zavidim a na Kosticas se ted brzo vrhnu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Návrat z temnoty teď mají dokonce jen za 144 korun v Neoluxoru :) Za tak skvělou knihu až hříšná cena ;) :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři