1. 7. 2014

Book haul alias Měsíční chvástačka za červen 2014

Tento měsíc je chvástačka trochu neobvyklá, nebo abych byla přesnější, neobvykle chudá. Mám zde jen jednu novou knížku a tu jsem dostala od dědečka. V červnu jsem měla zkouškové a tak jsem moc na takové radosti, jako je chození do knihkupectví neměla čas. Ale tak mojí peněžence takovýhle měsíc jednou za čas jen prospěje, že :)
Enderova hra mě zaujala už dávno a když jsem viděla, že ji znovu (myslím, že znovu) vydali, tak jsem si řekla, že bych si ji vážně chtěla přečíst. Snad se bude líbit. Film asi riskovat nebudu. Alespoň ne před přečtením. Takže bilance za červen - 1 kniha a to ještě darovaná. Jsem na sebe pyšná!

Jen tak na okraj. Za chvilku odjíždím na 14 dní mimo civilizaci, takže se asi příliš online vyskytovat nebudu.  Přeji vám proto už teď krásné léto, plné čtení, sluníčka a přátel. Jak hodláte strávit prázdniny? :)

Share:

9 komentářů:

 1. Já viděla film a hodně se mi líbil, tak jsem zvědavá na recenzi knihy, jestli se do ní také pustit :) Užij si krásné léto, já ho mám pracovní jako vždy plus o víkendech samé blogosrazy apod :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Film si asi pustím až po přečtení, ale už jsem na něj slyšela chválu od více lidí :)
   Díky. Taky si užij, alespoň ty víkendy :)

   Vymazat
  2. A asi se do ní pustím brzy. Jsem teď po re-readingu Ready player one naladěná na podobnou tématiku :)

   Vymazat
 2. Juuuuu jen jedna a ještě darovaná? Jsem na tebe pysna ! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jee Ender! Já mám ráda ten film a o knize jsme slyšela, že je fakt extra dobrá a měla jsme jednou taky hroznou potřebu si ji koupit ale ještě jsem se k tomu nedostala :/ Ale rozhodně pak na ni napiš názor, fakt mě to zajímá :)
  A užij si to mimo civilizaci ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc. Mimo civilizaci jsem si to užila perfektně a nejraději bych odjela zase pryč :D
   Přečtu si ji asi brzy, takže na recenzi se jistě můžeš těšit :)

   Vymazat
 4. Tak o této knize (a filmu) jsem slyšela, ale nějak mne to nezaujalo. Ono i ta obálka vypadá hrozně klučičí, taková mechanická scifi o strojích :D ...jenže ta kniha je určitě o něčem jiném a zábavném, jinak by ji lidé asi tolik nechválili. Každopádně pak napiš, jak se líbila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se právě líbí, že je taková klučičí. Bude to úleva, po té záplavě knih, kde velkou roli hrála i milostná zápletka číst něco takového :D Takové osvěžení :) Doufám!

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři