28. 6. 2017

Ví o tobě - Sarah Pinborough

Louise, matka samoživitelka, si po dlouhé době konečně vyrazí ven, hned se úspěšně seznámí s okouzlujícím Davidem se kterým si neskutečně rozumí a večer vyvrcholí polibkem. Jaké je však její překvapení, když se z její náhodné známosti vyklube její nový šéf a navíc ženáč. Ještě trapnější situace nastává, když se Louise seznamuje s jeho okouzlující krásnou manželkou Adele, tak přátelskou a zároveň tak zranitelnou. Louise se dostává do spletité sítě lží, vyhýbavých výmluv a skrývání. Ráda by pokračovala v románku s Davidem, i když se jí vztah se ženatým mužem morálně příčí, přesto ji na něm něco neovladatelně přitahuje. Jeho žena Adele se navíc stává Louisinou skvělou kamarádkou, čímž se situace mění v neúnosně prekérní. V tu ránu se navíc začnou projevovat trhliny na první pohled dokonalého manželství Adele a Davida a Louise najednou stojí ve středu pořádného maléru.

Lousie se v mužích zklamala a to, že ji podvedl vlastní manžel jejímu sebevědomí rozhodně nepomohlo. Nyní všechen volný čas věnuje svému milovanému synovi, té nejčistší bytosti na celém světě. Tajně odsuzuje svou kamarádku, která přes spokojené manželství neustále zahýbá, pořád se trochu užírá, kvůli vlastnímu rozvodu a taky kvůli pár kilům navíc, která se neplánovaně objevila na jejích bocích. Nyní je to ale ona, která se zapletla se ženatým mužem. Ona je ta druhá, a přitom má manželku svého milence upřímně ráda. Neovladatelná přitažlivost ji táhne ke každému ze záhadného páru z jiného důvodu. Jedno ale ví. Z téhle situace není správná cesta ven.

Recenze byla napsána pro web cbdb.cz. Její kompletní znění naleznete zde.
Za recenzní výtisk bych touto cestou ráda poděkovala webu cbdb.cz a nakladatelství Metafora.
Share:

2 komentáře:

 1. Ano, výborně, asi jsem se rozhodla, že nemám co číst, tak že si projdu tvoje recenze, které jsem ještě nečetla :D Tohle je přesně to, nad čím takhle občas jako bloumám, že vidíme u spousty lidí jen ten povrch, ale vůbec netušíme, co se může dít za zavřenými dveřmi, jaká mají lidi trápení, ale i radosti.. Zní to hrozně zajímavě, ty to ještě podáš tak, že si to člověk chce hned přečíst, takže rozhodně palec nahoru a jsem moc zvědavá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D :D Dávám ti zabrat, viď :D Promiň, omlouvám se. Holt si musíš založit blog, abys mi to mohla oplácet :D
   Přesně jak říkáš a tenhle thriller jde ještě o krůček dál, je to fakt síla. Hrozně mě to nadchlo! :)
   Díky :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři