23. 1. 2014

Spolubydlící - John Lutz


Allie se najednou ocitá v bytě zcela sama. Musela vyhodit svého přítele, protože ji podváděl. Nyní potřebuje někoho, s kým by se podělila o nájem a třeba aby si i našla novou kamarádku. Tichá a nenápadna Hedra jí padne do oka prakticky hned.
Nedlouho po Hedřině nastěhování se začnou dít divné věci. Allie začne někdo telefonicky obtěžovat. Hedra navíc Allie začne až nepokrytě závidět její život. A navrch toho všeho si jednoho dne Allie všimne, že Hedra má spoustu stejného oblečení jako ona sama. Kam až takové spolubydlení s cizí ženou může zajít? A co všechno s Hedrou sdílí, krome vkusu v oblékání?

Tyhle nenápadné šedé myšky jako je Hedra mě asi teď budou děsit. Nikdy nevíte, co se těm holkám honí hlavou. A ta bezmoc, jakou musela Allie cítit, když ji Hedra začala uctívat a měnit se v ní samotnou. No drsné to bylo. Nebylo to špatné čtení.

Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři