13. 7. 2017

Soutěž o Čtyři legendy

Protože dělám ráda lidem radost, rozhodla jsem se udělat rychlou soutěž o knížku. Jedná se o Čtyři legendy, které napsal Matthew Reiley. Jde o čtvrtý díl jeho oblíbené série Jack West Jr.

Anotace:
Jack spolu s patnácti muži unesenými z tajné základny byli vybráni, aby změřili síly při Velkých hrách. Z klání na život a na smrt vzejde v souladu s pradávným rituálem pouze jediný vítěz, ovšem odmítnout účast nepřipadá v úvahu. V průběhu vražedného boje Jack odhalí záhadné mocnosti stojící v pozadí: čtyři legendární království.

Cenu do soutěže laskavě věnovalo nakladatelství Alpress.

Podmínky jsou jednoduché. Napište mi do komentářů, jakou legendu, pověst, nebo mytologický příběh máte vy osobně rádi. Připište proč byste měli knížku vyhrát právě vy + kontaktní e-mailovou adresu a kniha může být vaše. Vítěze vyberu pomocí random.org a kontaktuji ho e-mailem.
Zúčastnit se může kdokoli s českou doručovací adresou. 

Vyhrazuji si právo soutěž po uplynutí přiměřeného množství času ukončit.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Share:

2 komentáře:

  1. Krásný den,
    nejraději mám pověst o Libuši. Předpověděla slávu krásného města, které je mým rodným městem. Knihu samozřejmě vyhrát nemusím, ale kdyby se zadařilo, jistě mě to velmi potěší, protože dobrodružství Jacka Westa prostě zbožňuji :) Knihy čtu stále dokola a vždy je zhltnu během 2-3 dnů :) E-mail: lenka.vorlickova@gmail.com. S pozdravem Lenka

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za vstup do soutěže :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj příspěvek! Z každé zpětné vazby mám velkou radost a na veškeré komentáře odpovídám :)

Právě čtu

Právě čtu

Opozdilec
tagged: currently-reading

goodreads.com

Followers

Hledání

Instagram

Spolupracuji s

CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

O autorce

Moje fotka
Obyčejná šestadvacetiletá holka z Prahy, nadšená uživatelka instagramu, zbrklá, ale organizovaná, nekonečně zamilovaná do Odeonek. Hlavní čtenářské zaměření - krimi a thrillery. Poznámka k obsahu blogu: Použité obrázky obálek knih pocházejí ze serveru goodreads.com, cbdb.cz nebo databazeknih.cz a pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Úryvky z knih jsou v recenzích vždy označené kurzívou, jsou přímou citací knih a nevyhrazuji si na ně žádná práva. Ta podle zákona náleží autorům knih. Pokud byste mě rádi kontaktovali v jakékoli záležitosti, napište mi na e-mail: MelindaMyaddictions@gmail.com

Populární články

Čtenářský klub - kniha měsíce

Knihy měsíce

Pusťte se do společného čtení knihy měsíce a prodiskutujte ji s námi na fóru!


Kniha měsíce

Blogové narozeniny

Místo pro vaše připomínky

Název

E-mail *

Vzkaz *

Seznam knižních blogerů

Knižní blogeři